O nas

     

     Jesteśmy firmą nieprzerwanie działającą w branży meblowej od 1990 roku, od początku stawiając na profesjonalizm i indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Dzięki wieloletniej współpracy Jerzego Stelmasika - właściciela „Hebanu” z czołowymi polskimi producentami (m.in. Black Red White, Meble Wójcik, HM Wieruszów Helvetia, Bydgoskie Fabryki Mebli, LATZKE, MMT, OLEJNIKOWSKI  i in.) możemy zaoferować naszym klientom bardzo szeroki asortyment mebli w atrakcyjnym wzornictwie i przystępnych cenach.

     W naszej ofercie handlowej znajdziecie Państwo duży wybór mebli tapicerowanych, z funkcją spania lub bez, w bogatej palecie tkanin. Również zainteresujemy naszych klientów wyborem mebli pokojowych, a wśród nich: komody, witryny, stoły, ławy i wiele innych, które zaspokoją oczekiwania wymagających odbiorców. Proponujemy Państwu duży wybór wybarwień w ofercie mebli kuchennych. Ciekawa kolorystyka w połączeniu z jakością, możliwością nabycia mebli w systemie modułowym i przede wszystkim atrakcyjne ceny to atuty przyciągające naszych klientów od lat. Osoby poszukujące nietypowych, awangardowych znajda u nas także nowoczesne wzornictwo kolekcji (także  skóry, sypialnie, meble pokojowe) oraz szeroki wybór elementów oświetlenia.

     W naszym salonie służymy fachową poradą oraz miłą i profesjonalną obsługą. Dysponujemy własnym specjalistycznym transportem zapewniając sprawny dowóz bezpośrednio do klienta. Codzienne dostawy, liczne promocje, dogodny system ratalny oraz tysiące zadowolonych klientów dają gwarancję udanych zakupów. Docenili to inni, nagradzając „Heban” Koło wyróżnieniami za ofertę produktowa i profesjonalizm sprzedaży w kolejnych latach 2006, 2007, 2008 i 2009 r.

     Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, który znajduje się w Kole, a jego powierzchnia ekspozycyjna to ok. 5000 mkw (!). Przed salonem znajduje się parking dla klientów.
Dzwoń! Pisz! Pytaj!!!

Zawsze możemy pomóc!

Zakupy na raty!

Uczciwe raty dla naszych Klientów!